O Nas

Działamy od 2001 roku i zapewniamy opiekę, wychowanie i edukację dzieciom w wieku od  1 roku do 3 lat. Żłobek znajduje się w jednorodzinnym domu o powierzchni 160m z własnym terenem 2000m2. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwych ulic w pobliżu pięknych lasów . Cały teren żłobka jest ogrodzony,gwarantując naszym wychowankom bezpieczną i doskonałą zabawę na świeżym powietrzu. Calineczka to miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze,aby mogły czuć się jak u siebie w domu, uczą się i bawią w małej grupie. Grupa żłobkowa: 10-14 dzieci

Rozwijamy u Dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczymy uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie,również poszerzamy ich umiejętności poprzez organizowanie różnorodnych zajęć i zabaw dostosowanych do ich wieku i możliwości. Nasze Dzieci spędzają tu czas radośnie i bezpiecznie.

Dzieci w żłobku uczą się nowych zasad, radzenia sobie z własnymi emocjami i współżycia z kolegami w grupie. Niejednokrotnie rodzice naszych podopiecznych mówią nam, że w domu ich dziecko jest marudne i niesamodzielne, a gdy pójdzie do żłobka okazuje się że potrafi samo jeść lub z dnia na dzień zaczyna ładnie mówić. Powód jest bardzo prosty: żłobek wymusza komunikację, samodzielność w obsłudze i przestrzeganie zasad. Chcemy, aby nasze Dzieci wyrosły na śmiałe, dobrze radzące sobie w życiu maluchy, mające właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujące się we współczesnym świecie.

Calineczka jest czynna od 7.00 – 17.00 Klienci na początku każdego roku przedszkolnego otrzymują “Kalendarz Calineczki”, w którym zaplanowane są dni wolne , rodzice mają więc możliwość zaplanowania urlopu.

Nabór do żłobka trwa cały rok, w miarę posiadania wolnych miejsc. Gwarancją miejsca jest podpisanie umowy oraz wpłata wpisowego.

Serdecznie Zapraszamy!!!