Rekomendacje

Calineczkę polecili mi moi znajomi, których córka chodziła tam już dwa lata. Znając ich wymagania,nie zastanawiałam się ani chwili. Teraz nie wyobrażam sobie,że moi dwaj synowie – Nikoś i Julek mieliby chodzić gdzie indziej. Przede wszystkim profesjonalna opieka,poparta wieloletnim doświadczenie (dziś –  to rzadkość  na rynku prywatnych żłobków), super warunki – w tym na prawdę duży ogród, spokojna, cicha okolica, pyszne domowe obiadki ( a nie np. catering), to wszystko sprawia, że to jest właśnie najlepsze pod słońcem miejsce dla moich dzieci  Z całego serca dziękuje  Pani Uli, Pani Kasi i Pani Dorocie za życzliwość, zaangażowanie i opiekę nad moimi urwisami.

Mama Nikodema i Juliana

 

Chciałabym podzielić się z Wami moim ogromnym zadowoleniem z opieki jaką otrzymała moja córeczka w Żłobku Calineczka.Sympatyczna atmosfera dużo życzliwości i domowe jedzonko sprawiły że moja córeczka każdego dnia z uśmiechem szła do tego miejsca 🙂
Serdecznie polecam !!! 

Mama Weroniki 

 

Żłobk super, bez zastrzeżeń, dzieciaki zawsze wszystkie uśmiechnięte i rozbawione.

Polecam, Tata Igora

 

W Międzylesiu, na Daliowej,jest przedszkole kolorowe.
Nazywa się „Calineczka”, i nieopodal płynie rzeczka.

Moja córcia je skończyła, i bardzo sobie chwaliła:
Panią AM co ją karmiła, Dorotkę która kucyki robiła,
Kasię która ją tuliła,gdy mama do pracy chodziła,
A kiedy ją odbierała, buziaka Kasi dawała,
Śmiesznego pieska Kampiego,
I wujka-dziadka który co dzień rano,
przywoził dzieciom świeże bułeczki na śniadanie.


Jak widzicie moi mili- miejsce jest przyjazne dzieciom,
Znajduje się niedaleko i nieopodal płynie rzeczka,
A nazywa się „ Calineczka”…

„Dzieło” powstało 12.11.2012,
Myślę, że taka rekomendacja będzie najlepsza.
Pozdrawiam gorąco Was wszystkich


Mama Ninki

 

Przedszkole Calinczka to przed wszystkim prawdziwa domowa atmosfera. Wszyscy zawsze życzliwi i uśmiechnięci! Moja Kasia, kiedy po nią przychodzę, cieszy się bardzo, ale do domu wcale nie chce wracać tak chętnie! Zawsze prosi  – mamusiu, jeszcze troszkę się pobawimy! Naprawdę, bardzo gorąco polecam.   

Mama Kasi

 

Mój Kacper od urodzenia był niejadkiem, do czasu, aż zaczął chodzić do Calineczki. Kuchnia Pani Uli zdziałała cuda i mój okruszek w końcu zaczął normalnie jeść. Jestem im bardzo wdzięczna, bo toczyliśmy w domu nie lada bój o każdy posiłek!

Pozdrawiam, Mama Kacperka

 

Polecam żłobek Calineczka, miejsce pełne ciepła i rodzinnej atmosfery. Nasza córka chodzi tam od ponad roku , wówczas miała 9 miesięcy. Codziennie wraca z uśmiechem na ustach z pięknymi fryzurami (nie wiem jak Pani Kasia to robi ,bo w domu nie mogę nawet jej rozczesać). Dzięki żłobkowi staje się coraz bardziej samodzielna, a indywidualne podejście opiekunek rozwija dziecko. Córka po południu biega , skacze i nie chce opuszczać żłobka -to są najlepsze referencje. Polecam serdecznie 

Mama Dominiki

 

Calineczka to miejsce- dom. Miałam dużo wątpliwości oddając Kamilkę do żłobka. Myślałam, że taka zmiana środowiska źle na nią wpłynie. Okazało się, że bardzo szybko się zaadoptowała. Bardzo dobre warunki, mała grupa dzieci, wspaniały ogród i ogromne serce opiekunów sprawiły, że jestem o nią spokojna każdego dnia.

Mama Kamilki